User login

Felhőalapú szolgáltatások

Üzemeltesse költséghatékonyan alkalmazásait a felhőben

Tanácsadás

Az adott feladatra a legmegfelelőbb technológiák felderítése

Mobil alkalmazások fejlesztése

Mobil alkalmazás fejlesztés minden platformra

Senior Web Frontend fejlesztő

Egy dinamikus, fiatalos Web alkalmazások fejlesztésével foglalkozó csapatba várjuk  tapasztalt frontend fejlesztő munkatársak jelentkezését szegedi telephelyünkre.

Feladatok:

  • Részvétel az igényfelmérésben
  • Részvétel az alkalmazás/modul tervezésben
  • Kódolás
  • Tesztterv elkészítése
  • Tesztelés
  • Hibakeresés és elhárítás

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Angol szakmai nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság, csapatszellem
  • Frontend fejlesztési tapasztalat
  • Valamelyik frontend fejlesztő IDE ismerete (Eclipse, IntelliJ / WebStorm, Visual Studio Code)
  • HTML5, CSS3, ECMAScript 5, jQuery
  • JavaScript Objektum orientált programozási tapasztalat (ECMAScript 6, Prototype, Require JS, etc.)
  • Valamely JavaScript MVC keretrendszer ismerete (Angular, React, ExtJS)
  • Forráskód verziókezelő rendszerek használata (GIT)

Előny:

  • NodeJS programozási tapasztalat
  • TypeScript programozási tapasztalat
  • WebSocket programozási tapasztalat
  • Web Components programozási tapasztalat
  • Adobe PhotoShop, Illustrator felhasználói ismeret

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas cafeteria-rendszer
  • Folyamatos nyelvi és szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern eszközök, technológia és munkakörnyezet
  • Nemzetközi projectekben részvétel

Folyamatosan várjuk tapasztalt Web illetve mobil platformra fejlesztők  jelentkezését a következő címre: job@mail.thot-soft.com. A jelentkezéshez mellékeljék a szakmai önéletrajzot is!

Hungarian

Referenciák