User login

Állásajánlat

Rendszergazdai állásajánlat

Egy dinamikus, fiatalos, egyedi alkalmazások alkalmazások fejlesztésével foglalkozó csapatba várjuk tapasztalt, legalább 3-4 év szakmai tapasztalattal rendelkező rendszergazda munkatársak jelentkezését szegedi telephelyünkre.

Feladatok:

  • Linux/Windows szerverek telepítése és karbantartása
  • Windows munkaállomások telepítése és karbantartása
  • Napi mentések ellenőrzése, mentési scriptek írása
  • Nagios felügyeleti rendszer karbantartása
  • Különböző adatbázis rendszerek karbantartása
  • Felhő alapú szolgáltatások telepítése/karbantartása (docker konténer alapú szolgáltatások)
  • Egyéb rendszergazdai teendők
Hungarian

Senior Java J2SE/JEE programozó állásajánlat

Egy dinamikus, fiatalos Java/JEE és Web alkalmazások fejlesztésével foglalkozó csapatba várjuk tapasztalt, legalább 3-4 év szakmai tapasztalattal rendelkező Java programozó munkatársak jelentkezését szegedi telephelyünkre.

Feladatok:

  • Részvétel az igényfelmérésben
  • Részvétel az alkalmazás/modul tervezésben
  • Kódolás
  • Tesztterv elkészítése
  • Tesztelés
  • Hibakeresés és elhárítás
  • Technikai project vezetés

Hungarian

Referenciák