User login

Senior Web/Mobil platformra fejlesztő

Egy dinamikus, fiatalos asztali-, mobil- és Web alkalmazások fejlesztésével foglalkozó csapatba várjuk  tapasztalt Web/mobil platforma programozó munkatársak jelentkezését szegedi telephelyünkre.

Feladatok:

  • Részvétel az igényfelmérésben
  • Részvétel az alkalmazás/modul tervezésben
  • Kódolás
  • Tesztterv elkészítése
  • Tesztelés
  • Hibakeresés és elhárítás

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Angol szakmai nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság, csapatszellem
  • Eclipse / Netbeans fejlesztői környezet ismerete
  • HTML5, CSS3, jQuery, jQuery mobile fejlesztési tapasztalat
  • Valamely JavaScript-es MVC keretrendszer ismerete (angularJS, backbone, knockout, sencha touch, jQuery Mobile)
  • Mobil platformra történő fejlesztési tapasztalat
  • Forráskód verziókezelő rendszerek használata (GIT, SVN)

Előny:

  • Objektum orientált és moduláris fejlesztés javascript-ben (pl. requireJS, prototype)
  • C# programozási tapasztalat
  • Apache Cordova fejlesztési tapasztalat
  • node.js ismerete

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas cafeteria-rendszer
  • Folyamatos nyelvi és szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern eszközök, technológia és munkakörnyezet

Folyamatosan várjuk tapasztalt Web illetve mobil platformra fejlesztők  jelentkezését a következő címre: job@mail.thot-soft.com. A jelentkezéshez mellékeljék a szakmai önéletrajzot is!

Hungarian

Referenciák

Tanusítványok