User login

Junior Java/JEE Fejlesztői Állásajánlat

Egy dinamikus, fiatalos Java/JEE, Web és mobil alkalmazások fejlesztésével foglalkozó csapatba várjuk kezdő vagy 1-2 éves tapasztalattal rendelkező Java programozó munkatársak jelentkezését szegedi telephelyünkre.

Feladatok:

  • Részvétel az igényfelmérésben
  • Részvétel az alkalmazás/modul tervezésben
  • Kódolás
  • Tesztterv elkészítése
  • Tesztelés
  • Hibakeresés és elhárítás

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Angol szakmai nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság, csapatszellem
  • Eclipse / Netbeans fejlesztői környezet ismerete
  • OO programozás
  • J2SE6 programozási ismeret
  • Forráskód verziókezelő rendszerek használata (GIT, SVN)

Előny:

  • JEE Technológia tapasztalat
  • Java EE alkalmazás szerverekkel való tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas cafeteria-rendszer
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és szakmai kihívások
  • Modern eszközök, technológia és munkakörnyezet

Folyamatosan várjuk pályakezdők vagy többéves fejlesztői tapsztalattal rendelkezők jelentkezését a következő címre: job@mail.thot-soft.com. A jelentkezéshez mellékeljék a szakmai önéletrajzot is!

Hungarian

Referenciák

Tanusítványok